O nás

Kvalita TORMAX pro náročné zákazníky

Akciová společnost TORMAX Česká republika a.s. poskytuje výjimečné služby prostřednictvím vysoce kvalifikovaných technických poradců a servisních techniků automatických dveřních systémů. Automatické dveřní systémy TORMAX se v České republice instalují již od roku 1991. Sídlo společnosti je v Praze. Společnost TORMAX provádí rychlý a efektivní servis po celé České republice.

Základ pro značku TORMAX položil roku 1951 první automatický dveřní pohon v Evropě. TORMAX je předním výrobcem automatických dveřních systémů a po celém světě má 25 společností, které jsou součástí skupiny, a 500+ certifikovaných distributorů. Automatické dveřní systémy od společnosti TORMAX naleznete v kancelářských budovách, ale i v nákupních centrech, hotelech a restauracích, v prodejnách, na letištích a nádražích, na lodích, v obytných domech – zkrátka ve statisících budov po celém světě.

TORMAX je divize LANDERT Group, což je mezinárodní, soukromě řízená skupina firem, která se vyznačuje inovacemi, prvotřídní kvalitou a skutečným podnikáním. Hlavní sídlo je ve švýcarském městě Bülach u Curychu. Podnikatelská skupina založená v roce 1924 zaměstnává více než 1000 lidí a je rozdělena na dvě divize: SERVAX (zakázkové elektromotory) a TORMAX (systémy pěších a průmyslových dveří).