TORMAX count+go

Pohodlný způsob zajištění fyzických odstupů

Majitelé obchodů, zaměstnavatelé a pořadatelé sportovních a kulturních akcí jsou všichni postaveni před stejné dilema: pro dodržování nejnovějších hygienických standardů musí zajistit bezpečné fyzické odstupy tím, že budou regulovat kolik lidí se v každém okamžiku nachází v jejich prostorách. Dostupná opatření pro regulaci toku lidí jsou ale často nákladná, nedostatečná nebo časově náročná.

Systém TORMAX count+go tento problém elegantně řeší počítáním lidí a regulací automatických dveří. Přídavný modul se snadno nainstaluje do jakéhokoli automatického dveřního systému a snadno se ovládá pomocí chytrého telefonu.

Dynamické ovládání

Systém reguluje tok lidí a když se naplní kapacita, automaticky zavře dveře, což je doprovázeno zvukovým signálem a červeným světlem. Jakmile počet osob klesne pod maximální kapacitu, dveře se vrátí do režimu automatického otvírání a tenká LED lišta změní barvu na zelenou. LED lišta proměnné barvy a kompaktní reproduktor jsou součástí základního balíčku TORMAX count+go.

Flexibilní použití

Systém je vhodný pro jediné dveře, které slouží jako vchod i východ, i pro oddělené vchodové a východové dveře.

Snadné použití

Systém TORMAX count+go se ovládá chytrým telefonem nebo tabletem prostřednictvím Wi-Fi a umožňuje uživatelům zadat maximální/aktuální počet osob a systém zresetovat.

Přesná čísla

Počítání osob vstupujících do daného prostoru nebo ho opouštějících lze optimalizovat omezením šířky otevření dveří, aby lidé mohli procházet pouze po jednom.

Snadná montáž

Přídavný modul se snadno nainstaluje na jakýkoli systém posuvných nebo sklopných dveří TORMAX a nevyžaduje žádné další snímače. Díky tomu je instalace do stávajících dveřních systémů velmi jednoduchá.

Zobrazovací stojan s monitorem

Pro předávání dalších vizuálních oznámení procházejícím osobám je systém TORMAX count+go k dispozici také s elegantním zobrazovacím stojanem s velkým monitorem pro zobrazování přizpůsobených sdělení. Volitelně lze integrovat druhý monitor jako digitální reklamní panel.

 

Kontaktujte Vaše místní odborníky TORMAX pro získání informací a poradenství!